"Золоті запитання"

Поділитися посиланням:

Категорія каталогу проектів: 

Прізвище, ім’я та по-батькові, вік: Маковський Анатолій Миколайович

Контактний телефон, мейл: моб. 331-24-91

Місце проживання, регіон: с. Стара-Буда, Бородянський район, Київська область

Освіта (вказати назву навчального закладу, факультету, спеціалізації) середня; постійно займаюся самоосвітою

Наявність публікацій, їх тематика; участь в конференціях, виставках тощо є публікації в журналі "Винахідник та раціоналізатор", газеті "Початкова освіта" та інших.

Назва пропонованої розробки (ідеї): "Золоті запитання"

Галузь науки і техніки, до якої вона належить: практично в усіх галузях науки і техніки, вони якнайкраще здатні стимулювати та активізувати думаючих людей до появи нових ідей, пропозицій чи відкриттів.

Основні терміни (ключові слова): "Людина", "Безсмертя", "Розум", "Правда", "Мобільник", "Вода", "Світло", "Сонце", "Костюм", "Стіл" та інші.

У чому полягає актуальність розробки? На розв’язання якої проблеми вона спрямована? Сила Золотих Запитань в тому, що вони несуть в собі 50% відповіді чи певну ідею або пропозицію. Вони дають можливість найкраще розглянути проблему з усіх боків.

Опишіть сутність пропонованої розробки (ідеї), не розкриваючи ноу-хау, – вкажіть принцип дії, конструкцію, досягнуті показники. Сутність Золотих запитань в тому, що вони здатні нести мікроідею, відкриття, гіпотезу, передбачення чи нові знання. Якщо про одну із проблем буде поставлено тисячі запитань, то вони дадуть можливість розглянути її глибше, ширше чи повніше, що допомагає швидше вирішити проблему.

У чому полягає наукова, технічна і споживча новизна пропонованої розробки? Інтелектуальна новизна в тому, що Золоті запитання уникають риторичності і, випереджаючи час, пропонують щось нове, оригінальне, незвідане та неповторне.

Вкажіть очікувані області застосування можна застосувати в усіх областях

Якими є очікувані ефекти від використання розробки (економічні, наукові, технічні, соціальні, екологічні)? ефект від використання Золотих запитань неймовірно-фантастичний. Сотні мільйонів Золотих запитань дадуть світові мільйони нових ідей та пропозицій.

Ваші уявлення про обсяг можливого ринку для Вашої розробки (в Україні та за кордоном) За Золотими запитаннями велике майбутнє І вже сьогодні в Україні на паперових та електронних носіях повинно бути десятки тисяч Золотих запитань, які найкраще з усіх відомих письмових форм удосконалюватимуть світ.

Чи відомі Вам аналоги Вашої розробки ? Вкажіть їх недоліки. В чому перевага Вашої розробки над ними, за рахунок чого вона досягається?
В більшості методик західних країн застосовують "спрямовуючі" запитання, щоб удосконалити вигідну на сьогоднішній день ідею, спрямовану на якусь конкретну річ.
Перевага Золотих Запитань в тому, що вони без обмежень несуть тисячі пропозицій на певну конкретну річ, будь-яке явище чи процес і мають фантастичний ресурс подачі.

Чого Ви очікуєте від оприлюднення своєї розробки (ідеї, проекту) на сайті «Фабрика ідей»? Як автор Золотих запитань очікую від свого проекту на сайті "Фабрика ідей", що їх прочитають багато молодих людей, здатних нестандартно мислити і творити за їх допомогою нове і красиве майбутнє.

Теги: