Вітчизняний винахід допоможе користувачам зрозуміти, коли їм промивають мізки

Поділитися посиланням:

Вітчизняний винахід допоможе користувачам зрозуміти, коли їм промивають мізкиТроє українських винахідників створили стартап Leegle, алгоритми якого можуть проаналізувати текст або розмову будь-якою мовою світу на рівень маніпулятивності. Про це НВ розповів Андрій Ягодзинський – один з розробників ноу-хау.

За його словами, після 12 років праці стартапери прийшли до невтішного висновку – вплив на підсвідомість неможливо усвідомити. Це підштовхнуло команду до пошуку шляхів контролю ситуації: Leegle покликаний вирішити важливу проблему сьогодення – як не бути обдуреним.

Відомо, що випробувати винахід можна на однойменному сайті. Для цього потрібно скопіювати текст і натиснути на кнопку перевірки.

Орієнтовна ємність ринку Ягодзинським аж у 3,5 млрд людей, тобто диво-інструмент може бути затребуваним кожним другим мешканцем Землі.

«Усі, у кого є бодай якийсь онлайновий девайс, – в усьому світі й будь-якою мовою», – так окреслив масштаби «зацікавлених» автор винаходу.

Стартап зроблений не стільки для заробітку, скільки для реалізації власних талантів та просування ідей, – зізнався стартапер. Команда Leegle має й інші ідеї. Наприклад тест для зіставлення чоловіків і жінок – «справжній, який реально працює». «Таких поки немає. Ідеться про якісний психоаналіз, який видаватиме жорстоку правду. Цільова аудиторія – це жінки на сайтах знайомств», – підкреслив Ягодзинський.