Український стартап допоможе вам «помацати» товар в Інтернеті

Поділитися посиланням:

Український стартап допоможе вам «помацати» товар в ІнтернетіНовий вітчизняний стартап ARbrowser надасть вам можливість «приміряти» будь-які меблі, килими, люстри для свого помешкання, і навіть «одягнути» на себе ювелірні прикраси, - повідомляє NV.ua.

Купуючи в Інтернеті люди зазвичай не впевнені, чи підійде їм розмір або фасон товару, тому часто відмовляються від онлайн-покупок. А це на найкращим чином позначається на успішності бізнесу.

«Під час покупки меблів та техніки люди хотіли б бачити, який вигляд матимуть новинки у них вдома. Усвідомлення значущості цього бажання для покупця й спричинило появу ідеї нашого стартапу», – пояснив засновник ARbrowser Антон Потіха.

Дослідники з компанії Statista стверджують, що ринок доповненої (AR) та віртуальної (VR) реальності буде бурхливо розвиватися. У 2016 році він становив 6,1 млрд доларів, а у 2017 – 11,4 млрд доларів, проте у 2020 доходи нової галузі сягатимуть 143 млрд доларів і постійно зростатимуть.

ARbrowser – це перша в Україні платформа, яка надає сервіс для продажу й просування товарів у доповненій реальності. Клієнтами стартапу є online і offline магазини меблів, побутової техніки, ювелірних прикрас та інші. Новинка дає можливість завантажити 3D-моделі товару, адаптувавши їх для AR. І тоді кожен клієнт зможе переглянути об’єкти за допомогою мобільного додатку. Якщо ж у компанії немає своєї програми для смартфонів, то покупець самостійно й досить швидко зможе створити додаток на платформі ARbrowser.