Українець запатентував батарею для електрокарів, що дає фору Тesla

Поділитися посиланням:

Інженер-винахідник з Харкова Олександр Цихмистро запатентував акумуляторну батарею для електромобілів. Її характеристики перевершують досягнення розробників Тesla. До того ж українська новинка удвічі дешевша ніж закордонні аналоги. Про це повідомляє видання Об'єктив.

«Час зарядки в компанії Тesla – 80% за 20 хвилин, а ми досягаємо відповідної позначки заряду батареї за 12 хвилин. Повний заряд у Тesla відбувається за 75 хвилин, а в нас – за 20. Окрему увагу приділено системам пожежогасіння. Таких систем немає в жодному електромобілі», – пишається 44-річний електромеханік.

Інженер уточнив, що використовував у своєму пристрої два елементи Тesla. Інші складові зроблені на 10 харківських підприємствах.

Батарея цікава тим, що має унікальну дворівневу систему пожежогасіння, систему підігрівання й охолодження. Її потужність – 24 кіловати, а один елемент важить 15 кілограмів.

Щоб налагодити промислове виробництво, потрібні інвестиції в устаткування, а це приблизно 2 – 3 мільйони доларів. Винахідник зазначив, що вже розпочав переговори з китайськими та європейськими компаніями.

Теги: