Конкурент Tesla: український стартап створив електробайк з найдовшим у світі запасом ходу

Поділитися посиланням:

Конкурент Tesla: український стартап створив електробайк з найдовшим у світі запасом ходуВітчизняні розробники представили унікальний проект – гібрид мотоцикла та гірського велосипеда Delfast Ebike. Компанія запевняє, що на одному заряді винахід зможе подолати 380 км. Це більше ніж у Tesla Model 3, базова комплектація якої має запас ходу 346 км, – пояснив NV.ua керівник DelFast Данило Тонкопій.

За його словами, крейсерська швидкість Ebike – 45 км/год, проте максимально розігнатися він зможе до 80 км/год. Американська батарея розрахована на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії.

Цікаво, що новинка має два USB-виходи, які допоможуть підзарядити смартфон або планшет. За безпеку винаходу відповідатимуть іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт/стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний застосунок.

Відомо, що електробайк випускатиметься в трьох варіантах: Prime – з найбільшим запасом ходу на одній зарядці, Top – з максимальною швидкістю 80 км/год й Lite – найдоступнішій за вартістю версії.