Новини

У Києві відбувся фінал Diamond Challenge Ukraine 2017

У Києві відбувся фінал Diamond Challenge Ukraine 2017

10 лютого у Києві відбувся Всеукраїнський фінал конкурсу бізнес проектів Diamond Challenge for High School Entrepreneurs серед старшокласників 15-18 років. Організатор конкурсу в Україні – Благодійний фонд ICEPP, у партнерстві з Університетом штату Делавер, США, за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Протягом реєстрації було отримано 165 заявок з усіх куточків України. У фінал вийшло лише 11 проектів, що набрали найбільшу кількість балів за результатами онлайн оцінювання.

МОН спільно з експертами доповнили План Уряду щодо фінансування науки та розвитку інноваційної діяльності

МОН спільно з експертами доповнили План Уряду щодо фінансування науки та розвитку інноваційної діяльності

У Міністерстві освіти і науки України обговорили з представниками громадськості зміни до Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року в частинах, що стосуються формування нової системи управління і фінансування науки та створення умов для технологічного прориву.

Погляд у майбутнє українських інновацій — відкриття конкурсу «Intel Eko Україна 2017»

31 січня 2017 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України (НЕНЦ) за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) і Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) відбулась урочиста церемонія відкриття Всеукраїнського конкурсу «Intel Eko Україна 2017».

Украинка получила международную математическую премию

 Фото: The Ukrainians Украинская ученая получила международную математическую премию

Украинская ученая Марина Вязовская удостоилась "Премии Салемо 2016" за сделанное открытие в области математики. Известно, что премия является международной, и ежегодно присуждается молодым математикам, передает пресс-служба Министерства образования и науки.

Шість інститутів України залучать до досліджень у CERN

Великий адронний колайдер

Українські промисловці отримають можливість виготовляти продукцію для поставок у дослідний центр. Шість українських науково-дослідних інститутів будуть залучені до проектів Європейської організації з ядерних досліджень (CERN).

Ученые сделали пластик из сосны

Специалисты Центра экологически безопасных химических технологий (CSCT) университета Бата изготовили возобновляемый пластик из пинена – химического вещества, присутствующего в хвое.

Робот-курильщик поможет понять механизм вреда от курения

Робот-курильщик поможет понять механизм вреда от курения

Исследователям, занимающимся проблемами курения, было сложно найти подходящую модель для экспериментов. Большинство животных дышат только носом, а результаты исследований с участием людей заметно отличаются. Но исследователи из Гарвардского университета (Harvard University) придумали, как решить эту проблему: они разработали курящего робота.

Сторінки