Сприяння інноваціям

Програма Visby для проведення досліджень у Швеції

Дата дедлайн: 

Втр, 10/01/2017

Аспіранти та науковці можуть подавати заявки для участі в програмі ‘Visby”, яка передбачає проведення досліджень терміном до 6 – 12 місяців (залежно від статусу науковця). Участь у програмі можуть брати також досвідчені науковці (ті, які отримали ступінь кандидата наук до 2011 року).

Стипендії Фонду навчання Палати депутатів Берліна

Дата дедлайн: 

Чтв, 15/12/2016

Фонд навчання Палати депутатів Берлина пропонує стипендійну програму підтримки випускників та молодих вчених всіх спеціальностей!
Фонд виділяє 15 стипендій на 2017-2018 навчальний рік. Розмір стипендії, розрахованої на 10 місяців, становить 1100 євро на місяць для випускників та аспірантів та 1630 євро на місяць для кандидатів наук, з яких 330 євро сплачується за житло у міжнародному дослідному центрі Берлина.

Дослідницькі гранти від уряду Швейцарії

Дата дедлайн: 

Чтв, 01/12/2016

Уряд Швейцарії виділяє гранти для молодих науковців, які бажають здійснювати наукові дослідження в наукових та освітніх установах Швейцарії.

Amelia Earhart Fellowship

Дата дедлайн: 

Втр, 15/11/2016

Globally, women make up less than 30 percent of the workforce in physics, computer sciences and engineering, according to U.S. News & World Report. In an effort to carry out its mission that women have access to all resources and are represented in decision-making positions on an equal basis with men, Zonta International offers the Amelia Earhart Fellowship.

Премія Big Data Innovation Challenge Групи Світового Банку у сфері боротьби зі зміною клімату

Дата дедлайн: 

Срд, 09/11/2016

The World Bank Group is inviting academics, entrepreneurs, innovators, businesses, universities and nonprofits to apply for its Big Data Innovation Challenge with an aim to identify and recognize innovative big data solutions that leverage new sources of data such as government-released open data, satellite imagery, mobile network data, anonymized private sector data, social media data and surveys among others.

Конкурс інноваційних та технологічних проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» (Раунд 2)

Дата дедлайн: 

Втр, 01/11/2016

Акселератор Agro Challenge спільно з Аграрною конфедерацією України за підтримки Міністерства аграрної політики України оголошує другий раунд набору інноваційних проектів в агросфері для малого та середнього бізнесу, який триватиме з 10 вересня по 01 листопада.

Конкурс на здобуття премій імені видатних учених України у 2016 році

Дата дедлайн: 

Втр, 01/11/2016

З метою відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки і економіки України, Національна академія наук України присуджує премії імені видатних учених України.

Стипендии на обучение в ОАЭ: магистратура и аспирантура

Дата дедлайн: 

Пон, 31/10/2016

Научно-технологический институт в арабском экогороде Масдар приглашает талантливых студентов на обучение в магистратуре и аспирантуре. В Институте существуют 5 стипендиальных программ, которые предусматривают полное финансирование студентов: оплата обучения, медицинская страховка, расходы на проживание, командировочные расходы, персональный ноутбук.

Сторінки